Tibia jest grą popularną nie tylko pośród młodych fanów internetu

Gra była niegdyś zabawką dla osób dorosłych, a obecnie stała się zabawką gimnazjalistów i młodszych dzieci, które likwidują mechanicznie to, co jest do zabicia.

Gra opiera się na serwerach, które dają możliwość opcji takich jak atakowanie innych osób. Zabicie gracza naznaczone jest czerwoną lub białą czaszką. Gracze mogą także korzystać z non-pvp, czyli bez ataku oraz bez czaszek. Gracze zatem grają online. Kilka gier cieszy się popularnością, a są to tibia, warcraft oraz counter strike. Takie gry są modne i pochłaniają sporo czasu, tak więc uzależniają graczy w szybki sposób. Tibia była grą eksperymentalną. Ma prostą grafikę, polega na sterowaniu postacią, która przemierza bezkresy krainy o nazwie Tibia. Bohater poluje na demony, stwory oraz potwory. Niszczy je, znajduje zaczarowane przedmioty, staje się odporny na ciosy oraz zyskuje coraz większą liczbę sił fizycznych.

2Gra wciąga i ma za zadanie przykuć gracza do komputera nawet na wiele godzin. Gra fantasy, magiczna, przygodowa. Z kolei Counter Strike polega na rozgrywce pomiędzy terrorystami i antyterrorystami. Powstała 15 lat temu i od tego czasu jest popularna. Grają w nią osoby w wieku od kilku do nawet kilkudziesięciu lat. Szczególnie panowie znajdują czas na taką wirtualną zabawę. Polecamy każdemu taką zabawę, bo ona odpręża, lecz zniechęcamy do spędzania całych dni przed komputerem. Wystarczy godzinka lub dwie, aby nabrać niezbędnego oddechu i sił do walki z codziennością.

Grę o nazwie Tibia  ma o prostą grafikę, nie ma dźwięków, gra się w niej bezpłatnie, ale każda kolejna opcja i funkcja wiąże się z koniecznością płacenia dodatkowych pieniędzy. W Polsce opisana została w prasie jako przykład gry uzależniającej osoby w tę grę zaangażowane.

Zobacz na: Tibia mc

3 komentarze

Add a Comment
  1. Hej witam wszystkich, fajowa strona.

  2. Interesująca strona, pozdrówka!

  3. Hm… No, kto by tak pomyślał…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dobry i Atrakcyjny Fascynujący Portal © 2015 Frontier Theme