Odczynianie klątw oraz czarów

Klątwa, to miażdżąca energia magiczna przekazana do adresata w czasie odpowiedniego obrządku magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś niechętnie życzy i ta fatalnie życząca osoba czy wynajęty przez nią specjalista formułuje w właściwym rytuale magicznym jej typ, długość twierdzenia, kogo on obowiązuje i jakiej płaszczyzny życia. Samodzielna próba odczynianie klątw i uroków, zatem wyzwolenia się od tego gatunku energii powstających z klątw, przeprowadzona przez nieuświadomioną osobę, jest niewskazana, bowiem tego modelu nastawienie może sprowadzić zaostrzenie się czynienia klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest pewnym zwyczajem na pozyskanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną sięgają szczególnie osoby, które znalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i występują w obliczu odejścia z towarzyszem bądź dociekają, że współmałżonek odsuwa się od nich i potrzebują zatrzymać go za każdą cenę. I tak odpowiednio można wyraziście uszczegółowić magię miłosną – jako sposób na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest właściwym zwyczajem na osiągnięcie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to uwięzienie kogoś przy sobie na siłę, to zbudowanie czegoś nienaturalnego, co odległe jest od miłości a przypomina bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeśli go nie otrzymamy, potrzeba pozwolić, aby ta osoba odeszła. Na nas także gdzieś czeka i mocna miłość, która się nie skończy, i typowe szczęście, które będzie nadnaturalne w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obrządku ewentualnie zaklęcia.

Najintensywniejszy czar miłosny – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się różnorodne niekorzystne wydarzenia: wątpliwe zbiegi okoliczności, sytuacje, w których bezustannie ponosimy niekorzyści, zarówno materialne jak i niematerialne, wrażenie, że przez lata trwasz w sytuacji bez wyjścia, wpadasz się w zamkniętym kręgu doświadczeń, wszelakie dążenia spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i nieustannie przeżywasz zawodu. Bywa, iż całe lata jesteśmy w takim stanie, uważając, iż tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to kierowanie energią w różnorodnych celach. Jedynie zamysły mogą być różnorodne i możliwość wykorzystania energii. Stosuje się więc, iż jeśli ktoś ma podstępne cele i kombinuje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie zręczność rujnowania innym ludziom, lecz częstokroć praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Ocena, która wielokrotnie pozwoli na zrozumienie, czemu nienawidzę tej osoby, dlaczego pragnę jej zaszkodzić, czy mam takie pozwolenie, co z tego wyniknie dla mnie oraz dla innych? Faktyczne uprawianie magii, to zręczność rozkwitu na każdej praktycznej platformie etycznej oraz moralnej także, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, zdarzeń, iż niepotrzebne są wszelkie czynienia fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Ciekawa www odczynianie klątw i uroków zobacz koniecznie.

2 komentarze

Add a Comment
  1. Odjazdowy artykuł, jednakże czytałem bardziej ciekawe.

  2. Zwyczajowo nie piszę komentarzy, lecz ten wpis jest nadzwyczaj dobry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *