Niepowtarzalny garaż

W tej chwili wielu z was marzy o własnym garażu, w jakim będziemy mieli okazję trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w bardzo zimne ranki nie trzeba skrobać szyb, czy odśnieżać leżącego na pojeździe śniegu. Garaż gwarantuje całkowicie korzystniejsze sposobności, dane jak:

 • trzymanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki atmosferyczne, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi twojego samochodu.
 • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega uszkodzeniu
  pewne czynności obsługowe w tego rodzaju garażu mamy okazję wykonać samodzielnie.
 • A więc rzeczywiście oszczędzamy gotówkę posiadając garaż. Przecież zadbane, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie wam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeśli część czynności obsługowych i część drobnych napraw wykonamy samemu, dana nasza kieszeń z gotówką rozszerzy się znacznie. Ale żeby garaż był komfortowy musimy wyposażyć go w okna, w jakich zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są także bramy garażowe.

Garaż wbudowany w bryłę domku

To wspaniałe rozwiązanie. Często taki garaż mamy możliwość stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu montujemy markizy i mamy niekosztowny i prędko przygotowany taras. Trzeba tak zaplanować dom jednorodzinny, aby pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na taki nasz taras. Oczywiście w tego rodzaju oknach warto montować żaluzje lub znane w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Możemy przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Zapraszamy na: bramy garażowe Szczecin woj. zachodniopomorskie. Lider w produkcji żaluzji, rolet, plisów.

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Ciekawe, lecz ogólnie to znam ciekawsze nowości.

 2. Od paru dni przeczuwałem, że tak może być.

 3. też napisze zapisek. Fajowa stronka. Wszystkich pozdrawiam

 4. Na ogół nie piszę postów, ale ten napis jest niesłychanie dobry.

 5. Doskonały artykuł, od bardzo dawna rozmyślałem, że to prawda

 6. Doskonały artykuł, od dawna rozmyślałem, iż to zgodność z rzeczywistością

 7. Nie mogę się z tym zgodzić.

 8. W niedziele również o tym słyszałam, to zdoła być zajmujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *